אפל מיוזיק ביקורת מקיפה

אפל מיוזיק

ביקורת לאפל מיוזיק

אפל מיוזיק ביקורת מקיפה: אפל מיוזיק עושה עבודה נהדרת בלעזור לך לגלות מוזיקה חדשה. יש להם מנוע המלצות נהדר וספרייה עצומה. לאחרונה הוסיפו תמיכה בטכנולוגיית Lossless Audio (טכנולוגיית כיווץ מידע) ותמיכת Dolby Atmos (טכנולוגיית שמע בטלפונים חכמים) שמראה על רצון לשמור על התחרות. למרות שלשירות יש מעט תכונות בולטות, אפל מציעה חווית משתמש נהדרת ואינטגרציה נהדרת עם מוצרי אפל אחרים.

יתרונות:

 • ספריית מוזיקה ענקית
 • ניתן לשלב מוזיקה אישית
 • איכות שמע טובה ותמיכה בכיווץ מידע ללא השפעה על האיכות
 • גילוי מוזיקה חדשה

חסרונות:

 • פודקסטים באפליקציה נפרדת
 • אפליקציה טעונת שיפור

תקציר ביקורת

אפל מיוזיק הוא שירות הסטרימינג של ענקית הטכנולוגיה. הוא מציע יותר מ -75 מיליון שירים בספרייה המסיבית שלו, קליפים ומוזיקה בלעדית. למען האמת, אין הרבה שלא תמצאו כאן. אפל מיוזיק תעזור לך לגלות רצועות ואמנים חדשים, בין אם זה באמצעות המלצות, רשימות השמעה או תחנות רדיו דיגיטליות.

ניתן גם להוסיף לשירות את כל המוזיקה שבבעלותך כיום ב- iTunes, כך שהכל נמצא במקום אחד. אמנם אינך זקוק לבית מלא במוצרי אפל כדי להשתמש באפל מיוזיק, אך כפי שניתן לצפות, כל מכשירי אפל כולל  העוזרת החכמה של אפל – סירי עובדים בצורה חלקה עם שירות הסטרימינג של החברה.

אפליקציות אפל מיוזיק בכל המכשירים עובדות בצורה חלקה וקלה לשימוש. האפליקציה לא עמוסה, למרות שחלק מהסמלים מרגישים קצת גדולים מדי למסך, תקבלו חוויה טובה יותר במחשב או טאבלט.

אפל מיוזיק הוא שירות מעולה ואחד משירותי הזרמת המוסיקה המובילים. עד לאחרונה לא היה מה שמבדל את השירות מהמתחרים. עם זאת, החל מיוני 2021, אפל מיוזיק כוללת תמיכה ב- Dolby Atmos. שירות הסטרימינג הפך את הקטלוג של יותר מ -75 מיליון שירים לרשות המנויים בטכנולוגיית Lossless Audio. עדכונים חדשים אלה זמינים למנויים ללא עלות נוספת – אך יהיה עליך להפעיל Lossless Audio בגרסה האחרונה של אפל מיוזיק על ידי הגדרות> מוסיקה> איכות שמע.

אפל מיוזיק סטודנט

מה זה אפל מיוזיק

אפל מיוזיק הוא שירות הזרמת מוזיקה מבית אפל.

אפל מיוזיק הושק בשנת 2015, מתמקד בעיקר במוזיקה. עם זאת, ניתן גם להוסיף מוסיקה אישית מתקליטור או שקנית באמצעות iTunes וכן לצפות בסרטונים. אפל רוצה שאפל מיוזיק תהיה יותר "פלטפורמה תרבותית" מאשר שירות הזרמת מוזיקה.

הפעם האחרונה שהחברה חשפה פרטים רשמיים אודות המספר הכולל של מנויי אפל מיוזיק הייתה כבר בשנת 2019, אז הגיעה ל -60 מיליון. ביוני 2020, נתון זה הוערך בכ -72 מיליון. עם זאת, החל ממרץ 2021, לספוטיפיי יש 158 מיליון מנויים, וזה הבדל משמעותי. אבל אפל מיוזיק לא בהכרח צריכה לנסות להשיג יותר מנויים מאשר ספוטיפיי; יש לה כבר מעריצים מסורים.

אפל מיוזיק כל הזמן משתפרת ומוסיפה תכונות חדשות מאז 2015, וזה מרענן והכרחי במרחב תחרותי שכזה. השיפורים הבולטים כוללים עיצוב משודרג לאפליקציית iOS והכרזה לאחרונה כי אפל מיוזיק תתמוך בטכנולוגיית Dolby Atmos ויכולת האזנה ליותר מ -75 מיליון רצועות ב- Lossless Audio החל מיוני 2021.

אולי השמע החדש הזה באיכות גבוהה עדיין לא כאן, אבל ראוי להזכיר שברגע שהוא יגיע, אפל מיוזיק תהיה ברמה שווה לשירותים ברמה של Tidal ו- Deezer, המציעים כיום שמע באיכות גבוהה. וזה יספק איכות טובה יותר מאשר ספוטופיי.

למרות שתוספות אלה לא עשויות לטלטל את העניינים לגמרי, משתמשים אוהבים שירותים שנותנים להם את המירב ואפל מוסיקה עומדת לעשות בדיוק את זה.

אפל מיוזיק ביקורת - עלויות

 • מנוי סטנדרטי עולה 19.90 ש"ח לחודש
 • ניסיון חינם לשלושה חודשים
 • אין גרסה חינמית עם פרסומות.

אפשר להתחיל להאזין לאפל מיוזיק מיד עם ניסיון חינם במשך שלושה חודשים.

לאחר מכן המנוי עולה 19.90 ש"ח לחודש למשתמש רגיל ו- 9.90 ש"ח לסטודנטים. עם שני סוגי המנויים תוכלו להאזין לאפל מיוזיק במכשיר אחד בכל פעם. לחלופין, ניתן לשלם 29.90 ש"ח לחודש עבור מנוי משפחתי, שזהה למנוי רגיל, אך עד שישה אנשים יכולים להאזין בו זמנית, וכל בן משפחה מקבל חשבון אישי.

יש לציין כי אין גרסה חינמית עם פרסומות כמו במקרה של ספוטופיי. אולי שלושה חודשים של שירות חינם הם החלטה עסקית טובה יותר, אבל בטח יש אנשים שאולי היו נשארים ברמה החינמית יותר משלושה חודשים ובסופו של דבר משתדרגים.

אפל מיוזיק ביקורת - איכות שמע

אפל מיוזיק מזרימה מוזיקה בקצב סיביות של 256kbps. השירות מזרים את המוזיקה באיכות הגבוהה ביותר כברירת מחדל ומוריד את האיכות אם המכשיר בתנועה. לפעמים לוקח כמה שניות עד שרצועות השמע נטענות, אבל כאשר המידע מגיע הוא חד וברור במיוחד אם אתם מקשיבים בעזרת זוג אוזניות טובות המבטלות רעשים.

עם זאת, כל שירותי הזרמת המוסיקה משפרים את התכונות שלהם כדי להביא למנויים איכות מוזיקה טובה יותר. דיזר וטידל כבר מציעים אודיו באיכות גבוהה. ספוטופיי משיקה את שירות ה- HiFi שלה בשנת 2021.

אפל הודיעה רק לאחרונה שאפל מיוזיק תקבל אודיו מרחבי ויכולת האזנה ליותר מ -75 מיליון רצועות ב- Lossless Audio. עכשיו התכונות האלה סוף סוף כאן.

אפל מיוזיק ביקורת - קטלוג מוזיקה

 • 75 מיליון רצועות
 • משולב עם רכישות מ- iTunes
 • אפליקציה נפרדת לפודקאסטים

ישנם יותר מ -75 מיליון רצועות זמינות באפל מיוזיק- בזמן כתיבת שורות אלה הוא יותר מספוטפיי. כמובן שהאיכות חשובה יותר מהכמות.

זה לא רק לגלות מוזיקה חדשה, אלא לאהוב את מה שיש לך. אפל מיוזיק משלבת את מה שכבר יש לך ב- iTunes, בין אם זה מה שקנית או שהורדת מ-cd עם שירות הסטרימינג. זה נהדר לאסוף את כל המוזיקה שלך במקום אחד. יש פונקציונליות דומה המוצעת בספוטפיי, אך אינך יכול לחפש בספרייה שלך עם שירים שבבעלותך ורצועות מהשירות בצורה כה יעילה; האינטגרציה מרגישה חלקה עם אפל מיוזיק.

אין פודקאסטים המוצעים באפל מיוזיק, לשם כך צריך אפליקציה נפרדת, אבל יש אלפי קליפים ותחנות רדיו ללא הפסקה.

ראוי להזכיר כי למרות שאפל השתדלה לאחרונה להיות שקופה יותר לגבי כמה אמנים מקבלים מהשירות, לשירות הסטרימינג שלה יש אותן בעיות כמו אחרות מבחינת כמה היא מפצה אמנים, לעתים מעט מאוד. אמנים גדולים החותמים על בלעדיות מקבלים עסקאות טובות, אבל אמנים קטנים יותר לא. מסיבה זו, אנשים רבים בוחרים לקנות מוזיקה על הסף או להשתמש בשירותים אחרים.

אפל מיוזיק ביקורת - אפליקציות

 • אינטגרציה מצוינת עם מכשירי אפל
 • תמיכה ב- Siri
 • עיצוב אפליקציות מינימלי

אתה יכול להאזין לאפל מיוזיק בכל מיני מכשירים כולל אייפון, אייפד, מאק, אפל TV ומכשירים נוספים.

ניתן להשתמש בסירי – זו הסיבה שאפל מיוזיק מעולה אם אתה כבר משתמש במוצרים ושירותים רבים של אפל. אתה יכול להשתמש במכשירי אפל כדי לבקש מסירי לנגן כל דבר באפל מיוזיק, וזה עוד יותר טוב אם אתה כבר רגיל להשתמש בפקודות קוליות בבית שלך.

לאפליקציות של אפל מיוזיק יש עיצוב מינימלי בכל הפלטפורמות. האפליקציה מרגישה כמו iTunes, אך חלקה יותר ואפילו קלה יותר לשימוש. החוויה קצת יותר טובה במחשב שולחני או בטאבלט.

המסך הראשי – שהוא כמעט זהה בכל המכשירים, הוא כמו דשבורד מותאם אישית מלא המלצות המבוססות על טעמך והיסטוריית ההאזנה שלך.

חיפוש הוא המקום בו תוכל למצוא מהדורות חדשות, תחנות רדיו ושירים פופולריים. זה לא מותאם אישית אלא מוקד לכל התכנים הטריים והחדשים שאתה עלול לפספס אם תעקוב אחר המלצות בלבד.

יש גם רדיו, שם תמצאו את שלוש התחנות של אפל, כמו גם אוסף של תוכניות ישנות יותר ותוכניות שאינן של אפל.

הספרייה שלך – כאן נשמרת כל המוסיקה השמורה במכשיר שלך וב- iTunes ומחולקת לפי אמנים, אלבומים, שירים וקליפים. לבסוף, יש רשימות השמעה – כאן מאוחסנים כל רשימות ההשמעה שיצרת.

סרגל החיפוש פועל היטב לאיתור הכל באפל מיוזיק, כמו גם לרצועות שלך. אפל מיוזיק דואגת לשיעורי הקריוקי הביתי שלך. כפתור "מילים" יופיע כמעט בכל שיר, ומציג את מילות השיר על פני המסך בגדול ונועז ומתקדם כלפי מטה בזמן שאתה שר.

אפל מיוזיק ביקורת - רשימות השמעה והמלצות

 • דגש גדול על המלצות
 • ניתן להוריד עד 100 אלף שירים להאזנה לא מקוונת.

עם ההרשמה הראשונה לאפל מיוזיק אתה מוזמן לבחור את הז'אנרים האהובים עליך, כך שהשירות מודע מלכתחילה לגבי סוגי האמנים והרצועות שסביר להניח שתיהנה מהן.

יש דגש גדול על המלצות. לדברי אפל, למרות שאלגוריתם מפעיל את ההמלצות הללו, לפעמים רשימות השמעה נבחרות על ידי צוות מומחים.

לספטיפיי עדיין יש יתרון עם רשימות ההשמעה המותאמות במיוחד שלה – אנחנו אוהבים את Discover Weekly – אבל יש הרבה מה לאהוב גם בהמלצות של אפל מיוזיק.

ניתן להוריד רצועות ופלייליסטים להאזנה לא מקוונת על 10 מכשירים שונים. הגבול לכמה הרצועות שאפשר יכול להוריד הוא 100 אלף, שאפילו חובבי המוסיקה הגדולים ביותר לא יצטרכו.

האם להרשם לאפל מיוזיק

תרשמו אם:

אם אינך בטוח – אפל מיוזיק מציעה ניסיון חינם לשלושה חודשים שיעזור לך להחליט. זוהי דרך פנטסטית לברר אם השירות מתאים לך, ודרך טובה לאפל לפתות משתמשים שלא יוכלו להמשיך ללא השירות לאחר סיום שלושת החודשים.

אם יש לך מוצרי אפל – בואו נהיה ברורים: אתם לא צריכים בית מלא במוצרי אפל כדי להאזין לאפל מיוזיק. אבל כל המוצרים והשירותים של אפל עובדים טוב מאוד ביחד, כולל סירי. אם אינך בטוח איזה שירות מוזיקה הכי מתאים לך, תסתכל מסביב – אם יש לך אייפון, אייפד ומק תבחר אפל מיוזיק.

אתה רוצה מקום מרכזי למוזיקה – לא רק שאתה יכול לבחור מתוך יותר מ -75 מיליון רצועות באפל מיוזיק, אנחנו מהמרים שיש מעט מאוד שאתה לא יכול למצוא בשירות, כמו גם סרטונים רבים, אלא שאתה יכול גם לשלב את אוסף המוסיקה הנוכחי שלך מ- iTunes במקום אחד. זה נוח, וגורם לשירות להרגיש כמו מרכז בידור.

אל תרשמו אם:

אתה כבר אוהב את שירות הזרמת המוסיקה הנוכחי שלך – אם אתה כבר אוהב את אחת הפלטפורמות המובילות של הזרמת מוזיקה ואין לך סיבה לעבור, הישאר במקום שאתה נמצא. אין הרבה מה שמייחד את פלטפורמות הסטרימינג המובילות, כך שאמנם אנחנו חובבי אפל מיוזיק, אך לא תפספסו הרבה מאוד אם תמשיכו עם השירות שלכם.

אתה לא יכול להתחייב – אפל מיוזיק מציעה תקופת ניסיון של שלושה חודשים בחינם אך לאחר שזמן זה נגמר, עליכם לוותר על השירות או לשלם. אין אפשרות חינמית עם פרסומות מהסוג הזמין בספוטפיי. אם אינך יכול להחליט לאחר שלושה חודשים, חפש במקום אחר.

אם החלטתם להיכנס ללינק ולהרשם לשירות אנו מזמינים אתכם להכנס גם למדריך אפל מיוזיק שלנו, תהנו!