הורדת שירים מיוטיוב למחשב, שירים ומוזיקת רקע הנחוצים לערוץ יוטיוב

הורדת שירים מיוטיוב למחשב

הורדת שירים מיוטיוב למחשב, שירים ומוזיקת רקע הנחוצים לערוץ יוטיוב

חיפוש רצועות ללא תמלוגים ומצא את המוזיקה הטובה ביותר לסרטוני היוטיוב שלך

אם אתה מפיק סרטונים עבור יוטיוב, עליך לדעת עד כמה קשה למצוא מוזיקה איכותית ללא תמלוגים שתשלים את הסרטונים שלך. עם זאת יש לך מזל, ביוטיוב סטודיו אתה יכול למצוא אלפי רצועות פופולריות ללא תמלוגים של אמנים מובילים. עיין בספריית המוסיקה המקיפה ללא תמלוגים ומצא את הרצועה המושלמת שתביא חיים לסרטונים שלכם.

ביוטיוב סטודיו תוכלו למצוא אלפי קטעי אודיו, מדיה, רשימות השמעה ושירים ללא תמלוגים באורך מלא המתאימים לשימוש מסחרי ותוכלו לבצע הורדת שירים מיוטיוב למחשב.

מוזיקה ללא תמלוגים ליוטיוברים

המוזיקה היא מרכיב חשוב בסרטון. בעזרת מוזיקה נכונה, התוכן הופך לחי ושובה לב, וכתוצאה מכך הוא מעורר מגוון רחב של רגשות בקהל : אושר, התרגשות, עצב, מלנכוליה, ריגוש, נוסטלגיה, פחד, ציפייה. לכן יש חשיבות עליונה למציאת המוסיקה הטובה ביותר לסרטונים שלך. במובן מסוים מוזיקה מחייה את תוכן הווידיאו ועוזרת לך לייצר רווח מהתוכן שלך.

אם אתה רוצה ליצור סרטונים מקצועיים, מרתקים ותוססים לערוץ היוטיוב שלך, עיין בספריית האודיו הנרחבת ביוטיוב סטודיו ומצא את המוזיקה הטובה ביותר בחינם לסרטוני יוטיוב.

מבולבלים ממערכת זכויות היוצרים של יוטיוב?

כל יוצר תוכן יודע שמוזיקה הופכת את הסרטונים לאטרקטיביים ובלתי נשכחים יותר. בעזרת העוצמה של המוזיקה, אתה יכול למשוך בקלות את תשומת הלב של הקהל שלך ולשכנע אותו לפעול, להדגיש את המסר שלך או לעורר רגשות עזים.

אם אתה מרגיש מבולבל ממערכת זכויות היוצרים המורכבת של יוטיוב, אנחנו כאן כדי להקל עליך! נסביר בקצרה את מגבלות זכויות היוצרים של יוטיוב ונציע לך מידע על אופן השימוש במוזיקה בחינם ביוטיוב.

האם מותר להשתמש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים ביוטיוב?

התשובה הקצרה היא, אתה יכול אבל אסור לך!

לפלטפורמות רבות לשיתוף וידאו כמו יוטיוב, Vimeo ואינסטגרם יש מדיניות קפדנית בנוגע למוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים על מנת לציית לחוקי זכויות היוצרים. זו הסיבה שרובם המכריע של יוצרי התוכן סבורים שיוטיוב אוסר בהחלט להשתמש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים. למרבה המזל, זה לא המצב. אתה יכול להשתמש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים ביוטיוב מבלי לאבד את הערוץ שלך או להסיר את התוכן שלך, אך עליך להתפשר.

אם אתה משתמש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים על התוכן שלך, יוטיוב יכול:

 • הסרה של הסרטון.
 • השהיית הסרטון .
 • למנוע להרוויח כספים מהסרטון.

אם אתה רוצה להגדיל את ערוץ יוטיוב שלך ולייצר רווח מהתוכן , עליך להשתמש במוזיקה שאינה מוגנת בזכויות יוצרים בסרטונים.

איך יוטיוב יודע שהשתמשתי במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים בסרטון שלי?

ליוטיוב יש מאגר מידע עצום של מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים, הוא נקרא Content ID. כאשר מעלים הסרטון שלך ליוטיוב, אלגוריתם מתקדם סורק את התוכן מול מסד נתונים מקיף זה כדי להחליט אם הוא מכיל מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים. אם כן, יוטיוב מודיע לבעלים של המסלול המוגן בזכויות יוצרים כך שבעל זכויות היוצרים (יוצר התוכן) יחליט על גורלו של הסרטון שלך.

במילים אחרות, אתה מוותר על זכויות מסוימות שיש לך כיוצר התוכן כאשר אתה משתמש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים בסרטון יוטיוב.

מה קורה כאשר יוטיוב מזהה תוכן המוגן בזכויות יוצרים בסרטון שלי?

אם יש בסרטון שלך תוכן המוגן בזכויות יוצרים, יוטיוב מודיע לבעלים של זכויות היוצרים. הם מחליטים באיזו פעולה לנקוט. הם יכולים:

 • לייצר רווח מהתוכן שלך. אם הם בוחרים לעשות זאת, הם יכולים להפעיל מודעות ולהפיק רווח כספי מהסרטון שלך, אך אתה לא יכול לעשות זאת.
 • להשתיק את האודיו של התוכן. במקרה זה, אנשים עדיין יכולים לצפות בסרטון אך אינם יכולים לשמוע את השמע.
 • לעקוב אחר הנתונים הסטטיסטיים של הסרטון שלך. הם יכולים לראות מספר צפיות ונתונים דומים, אך אינך יכול לעשות את אותו הדבר.
 • השהיית הסרטון . אם הם הולכים על האפשרות הזו, אף אחד לא יכול לצפות בסרטון שלך, ויוטיוב עשוי גם להעניש אותך על ידי השהייה לתקופת זמן או מחיקת חשבונך.

כפי שאתה יכול לראות בבירור, אתה למעשה מוותר על זכויות רבות הקשורות לפרסום תוכן ביוטיוב, כמו מונטיזציה ומעקב אחר הנתונים הסטטיסטיים. לכן רוב יוצרי התוכן נמנעים משימוש במוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים בסרטונים שלהם.

אז במה להשתמש במקום מוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים?

כפי שדנו לעיל, ייתכן שמוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים אינה האפשרות הטובה ביותר לתוכן היוטיוב שלכם. במקום זאת תוכלו להשתמש ב:

 • מוזיקה ללא תמלוגים
 • רצועות Creative Commons
 • שירים מדומיינים ציבוריים
 • מוסיקה ליוצרים ביוטיוב

אם אתה רוצה לשפר את תוכן הווידאו שלך מבלי לוותר על הזכויות שלך כיוצר תוכן, עליך לבחון מקרוב את ספריית המוסיקה של יוטיוב או את ארכיון המוסיקה שאינו מוגן בזכויות יוצרים.

מוזיקה ללא תמלוגים ליוטיוב היא הדרך הנכונה

אם אינך רוצה להתמודד עם דמי הרישוי, הגבלות זכויות יוצרים ותהליכים מעייפים כמו תביעות על זכויות יוצרים, עליך להשתמש במוזיקה ללא תמלוגים בתוכן שלך!

אם אתה משתמש במוזיקה ללא תמלוגים לסרטונים,

 • אתה יכול לייצר רווח מהתוכן שלך.
 • לעקוב אחר הנתונים הסטטיסטיים של הסרטון שלך וגודל הקהל שלך ללא מאמץ.
 • אינך צריך לדאוג לגבי ההגבלות, העונשים והאיסורים של יוטיוב.
 • לא צריך לחלוק את ההכנסה שלך עם מישהו אחר.

אז מהי מוזיקה ללא תמלוגים?

כעת אנו יודעים שמוסיקה ללא תמלוגים היא האלטרנטיבה הטובה ביותר למוזיקה המוגנת בזכויות יוצרים, אך מהי בדיוק ההגדרה של מוזיקה ללא תמלוגים?

מוזיקה ללא תמלוגים מתייחסת לרצועות בהן תוכלו להשתמש מבלי לשלם עבור תמלוגים על כל שימוש. במילים אחרות, אתה קונה שירים ללא תמלוגים פעם אחת ורוכש זכויות לשימוש לכל החיים.

אף על פי שיש את המילה "חינם" בשמה, שירים ללא תמלוגים הם לעתים רחוקות ללא תשלום. על מנת להשתמש באופן חוקי ברצועות ללא תמלוג, עליך לקנות אותם. אם אתה זקוק למוזיקת רקע, מוזיקת מבוא ללא תמלוגים לעתים קרובות, תוכל לשקול להירשם לפלטפורמת מוזיקה ללא תמלוגים. בדרך זו תוכל לקבל מסלולים שונים ללא תמלוגים עבור התוכן מבלי להוציא הון.