הורדת שירים מיוטיוב MP3 וגם MP4 למחשב ולנייד

הורדת שירים מיוטיוב mp3

הורדות שירים מיוטיוב MP3 אפשר לבצע כך:

  • שימוש בשירותי הזרמת מוזיקה כגון יוטיוב מיוזיק המעניק גם חודש חינם בהצטרפות או אפל מיוזיק.
  • תוכנת מחשב להורדת שירים וסרטונים מיוטיוב. כגון 4kdownload (מדריך מלא על 4kdownload)
  • תוספים לדפדפן המאפשרים הורדת שירים לפורמט MP3
  • הורדת שירים לטלפון הנייד
  • אתרי אינטרנט בעלי שירות הורדת שירים – פחות מומלץ.

הורדת שירים מיוטיוב לפורמט MP3 בדרך כלל מתבצע על המחשב. ניתן להעביר מאוחר יותר לנייד ובעיקר לאנדרואיד.

שירותי הזרמת מוזיקה

תיהיו בטוחים כי להוריד שירים משרותי סטירמינג זו השיטה המאובטחת והפשוטה ביותר לקבלת מבוקשכם: הורדת שירים. יוטיוב מיוזיק הינו שירות הזרמת מוזיקה מהמובילים בתחום לצד אפל מיזויק, ספוטיפיי, אמאזון מיוזיק ועוד. לשירותי הזרמת המוזיקה יתרונות רבים: כמות אדירה של מיליוני שירים, סנכרון לכל המכשירים שלכם, קלות ונגישות, איכות וכמובן האופציה להוריד שירים למכשיר לשמיעה ללא אינטרנט. הבעיה בשירותי הזרמת מוזיקה הינה עלות השירות שלדעתנו שווה כל שקל. עלות של יוטיוב מיוזיק הינה 19.90 למשתמשי אנדרואיד ו-27.90 למשתמשי אייפון. אפל מיוזיק עולה 19.90 ולכן עדיף למשתמשי אייפון. באפל מיוזיק גם תקבלו שלושה חודשי ניסיון חינם בניגוד ליוטיוב מיוזיק שנותנים רק חודש אחד.

תוכנות מחשב להורדת שירים מיוטיוב MP3

תוכנות להורדת שירים לפורמט MP3 לא חסר ברחבי האינטרנט וזו גם כנראה השיטה השנייה הטובה ביותר להורדת שירים למכשיר מייד לאחר שימוש בשירותי סטרימינג מהסעיף הקודם. רשימת תוכנות שבדקנו להורדת שירים מיוטיוב MP3.

התוכנות ברשימה זו איכותיות ועושות את העבודה אך לתוכנות הטובות ביותר יש עלות חד פעמית וכמובן ניתן להתמש בהן רק על מחשב ולא מהנייד.

תוספים לדפדפן להורדות שירים

בדומה לתוכנות מהפרק הקודם אפשר גם להוריד ולהתקין תוסף לדפדפן, תוסף לדפדן הינו תוכנה שרצה על הדפדפן.

התוספים לדפדפן עושים את העבודה אך גם להם עלות כספית ושוב אפשר להשתמש בהם רק במחשב ולא בטלפון החכם.

הורדת שירים לטלפון חכם

הורדת שירים לטלפון החכם זה מה שרובכם מחפשים ופרט לשירותי הזרמת המוזיקה כמו אפל מיוזיק או יוטיוב מיוזיק האפשרויות האחרות שמוצגות במאמר זה מאפשרות הורדת שירים למחשב בלבד. כיום מכל האפליקציות שבדקנו עבור אייפון אף אפליקציה לא שווה את הזמן שלכם ויוטיוב לא מאפשרת להם להתקיים  שכן השירות נוגד את זכויות היוצרים של יוטיוב. לאנדרואיד לעומת זאת כן מצאנו אפליקציה טובה.

אפליקציה להורדת שירים לאנדרואיד:

האפליקציה כוללת אפשרות להמרת סירטונים מיוטיוב לפורמט MP3.

אתרי אינטרנט להורדות שירים מיוטיוב MP3

ברחבי האינטרנט תוכלו למצוא מלא אתרי אינטרנט שניתן בעזרתן להוריד סרטונים מיוטיוב למחשב בפורמט MP3 או MP4. אתרים אלו לא תמיד עובדים כפי שציפיתם מכיוון שהשירות נוגד את זכויות היוצרים של יוטיוב. אנו ממליצים להוריד בעזרת אתרים אלו רק סרטונים שאין עליהם זכויות יוצרים. באתרים אלו תתבקשו להקליד או להעתיק את ה-URL של הסרטון מיוטיוב.

שימו לב שכאשר אתם פותחים את הסרטון ביוטיוב בכדי להעתיק את הקישור תוודאו שהפרסומת הסתיימה אחרת האתר יוריד עבורכם קובץ MP3 של הפרסומת.

הורדות שירים מיוטיוב ל-MP3 תמצאו באתרים הבאים:

השירות הזה אינו נוח כלל שכן תאלצו לפתוח יוטיוב לחפש את הסרטון ולהעתיק את הכתובת שלו לתוך אחד מהאתרים, מבצעים הורדה ולא תמיד מקבלים בדיוק מה שרצינו.

לסיכום

בפוסט זה למדנו על האפשרויות הטובות ביותר להורדות שירים מיוטיוב MP3 למחשב ולנייד ואנו מקווים שזה עזר לכם להחליט. לסיכום ההמלצה שלנו: אם אתם אוהבים מוזיקה איכותית ואין לכם רצון להתעסק עם אתרים בלי אבא ואמא או תוכנות מבלבלות פשוט תשלמו כמה פרוטות על שירות הזרמת מוזיקה איכותי כגון אפל מיוזיק.