יוטיוב מיוזיק ביקורת מקיפה

youtube music

ביקורת ליוטיוב מיוזיק

יוטיוב מיוזיק ביקורת מקיפה: הסיפור על איך נוצרה ​​יוטיוב מיוזיק הוא סיפור ארוך ומפותל. בשנת 2014, יוטיוב התחילה כיוטיוב מיוזיק Key. חשבו שהשירות יעבוד לצד גוגל מיוזיק שהייתה קיימת כבר על ידי שילוב יכולות המוסיקה והזרמת הווידיאו של שתי הפלטפורמות. הפרויקט מעולם לא התרומם.

כדי לספק שירות סטרימינג מקיף, יוטיוב מיוזיק Key הושק מחדש כיוטיוב Red בשנת 2015. שירות חדש זה נועד לתת למנויים חווית יוטיוב יותר יעילה וללא מודעות לכל הסרטונים בפלטפורמה כולה.

בשנת 2018, השירות עבר סבב נוסף של מיתוג מחדש, ולבסוף הביא לשירותים המוכרים לנו כיום – יוטיוב מיוזיק ויוטיוב פרימיום. ובדצמבר 2020, יוטיוב מיוזיק החליף לחלוטין את Google Music שירד לגמרי.

באופן לא מפתיע, השירות ראה מאז צמיחה יוצאת דופן. החל מאוקטובר 2020, יוטיוב רשמה מעל 30 מיליון מנויים בתשלום של מיוזיק ופרימיום, עם 5 מיליון מנויים נוספים על הגרסה החינמית.

יתרונות:

 • ספריית מוזיקה ווידיאו נרחבת
 • גישה להרבה תוכן נדיר, לא רשמי, שיוצר על ידי משתמשים
 • משתמשים יכולים להעלות מוזיקה בקלות לפלטפורמה
 • הופעות חיות, קונצרטים וקליפים מתוך האפליקציה
 • זמינות בכל הפלטפורמות (מחשב נייד, טלפון נייד, טאבלט)
 • ממשק משתמש רספונסיבי במיוחד
 • זמין ב -95 מדינות החל ממרץ 2021
 • מאפשר הורדות להאזנה לא מקוונת
 • אפשרות לבחור בין מצב וידאו או מצב שמע בלבד
 • מנגן קבצי מוזיקה המאוחסנים באופן מקומי על המכשיר
 • חיפוש מהיר ויעיל בשירים ובסרטונים

חסרונות:

 • בעל רשימות השמעה פחותות מהמתחרים
 • לפלייליסטים אין מגוון מבחינת קטגוריות או נושאים
 • ממשק משתמש עשויים להיראות מבלבלים או עמוסים בעיני חלקם
 • אין אפשרות הזרמת שמע באיכות CD
 • אין פודקאסטים

מה זה יוטיוב מיוזיק?

יוטיוב מיוזיק הוא שירות הזרמת מוזיקה בבעלות יוטיוב, חברה בת של גוגל. הוא משתמש במודל freemium, המעניק למנויים לעתיד גישה חופשית אך מוגבלת לתכונות מסוימות תוך מתן אפשרות לשדרוג לחשבון בתשלום.

לצד הפונקציות הבסיסיות של כל אפליקציית הזרמת מוזיקה, ליוטיוב מיוזיק יש את הבונוס של האפשרות להפעיל סרטוני מוסיקה מהאוסף העצום שלה.

יוטיוב מיוזיק

יוטיוב מיוזיק פרימיום או יוטיוב פרימיום

רבים מתבלבלים בין יוטיוב מיוזיק פרימיום עם יוטיוב פרימיום.
ההבדל בין השניים הוא שמיוזיק פרימיום היא תוכנית מנוי המקושרת אך ורק לאפליקציית המוזיקה, בעוד שיוטיוב פרימיום היא תוכנית הרשמה לכל האתר.

עם יוטיוב מיוזיק פרימיום תקבל גישה בלתי מוגבלת וללא פרסומות לכל התוכן הקשור למוזיקה, בנוסף לתכונות הזרמת פרימיום אחרות. תוכנית מנוי זו מוגבלת גם לשירות יוטיוב מיוזיק בלבד.

עם יוטיוב פרימיום, תוכלו להנות מהתוכן ללא פרסומות עבור כל הסרטונים בפלטפורמה (לא רק הסרטונים הקשורים למוזיקה), כולל גישה ללא פרסומות למקוריים של יוטיוב ויוטיוב מיוזיק והכל תמורת 31.90 ש"ח לחודש.
תכנים מקוריים של יוטיוב הוא שירות הזרמת וידאו המארח תוכניות טלוויזיה, סרטים וסדרות אנימציה בלעדיות. פעם זה היה נגיש למשתמשי פרימיום עד שהדבר השתנה בשנת 2019 וכעת מאפשר גישה עם פרסומות גם למשתמשים בחינם.

למי מתאים יוטיוב מיוזיק?

אם אתה כבר משתמש יוטיוב רגיל ומישהו שנהנה לצפות בסרטוני מוסיקה, הופעות חיות, סדרות טלוויזיה, סרטים או כל סוג אחר של סרטונים, יהיה יותר הגיוני להרשם לתוכנית יוטיוב פרימיום .

זה יאפשר גישה להרבה תוכן רשמי ולא רשמי, ויאפשר את הגמישות להביא את החוויה הזו איתך לכל מקום שאתה הולך. תקבלו גישה ללא פרסומות לשלושה שירותי סטרימינג שונים, רק תמורת כמה שקלים נוספים.

אם אינך מעוניין בסרטוני הווידיאו של מוזיקה ואינך באמת זקוק לשירות הזרמת סרטונים, תוכל פשוט לבחור במנוי עצמאי של יוטיוב מיוזיק.

יוטיוב מיוזיק ביקורת - עלויות ותוכניות

יוטיוב מיוזיק מציע למשתמשים ארבע תוכניות גמישות ומותאמות לך.

יוטיוב מיוזיק – מחיר: 27.90 ש"ח למשתמשי אייפון, 19.90 ש"ח למשתמשי אנדרואיד. קיים מסלול חינמי.

 • אפליקציית מוזיקה עצמאית
 • גישה לכל התכנים הקשורים למוזיקה
 • הפעלה הנתמכת על ידי מודעות
 • דילוגים ללא הגבלה

יוטיוב פרימיום – מחיר: 31.90 ש"ח לאייפון, 24.90 ש"ח למשתמשי אנדרואיד

 • אפליקציית מוזיקה עצמאית
 • גישה לכל התכנים הקשורים למוזיקה
 • הפעלה ללא מודעות
 • דילוגים ללא הגבלה
 • משחק רקע
 • הורדת שירים וסרטוני מוסיקה
 • מצב אודיו בלבד
 • סטרימינג באיכות גבוהה (256 kbps לכל היותר)
 • ניסיון חינם למשך חודש אחד.

יוטיוב מיוזיק משפחתי – מחיר: 39.90 ש"ח

 • אותן תכונות כמו חשבון יוטיוב מיוזיק
 • ניסיון חינם למשך חודש
 • זמין ל 6 אנשים המתגוררים באותה כתובת, עם תנאים.

יוטיוב פרימיום משפחתי – מחיר: 45.90 ש"ח

 • אותן תכונות כמו יוטיוב פרימיום
 • ניסיון חינם למשך חודש
 • זמין ל 6 אנשים המתגוררים באותה כתובת, עם תנאים.

אם מסתכלים על המספרים, התמחור של יוטיוב מיוזיק הוא תחרותי ועומד בראש מול רוב המתחרות הגדולות שלה כמו ספוטפיי, אפל מיוזיק וטידל. אולם, בניגוד לחלק ממתחרותיה, יוטיוב מיוזיק מציעה פחות מסלולי הרשמה.

יוטיוב מיוזיק ביקורת - חינם או בתשלום

כעת, כשאנחנו יודעים אילו מנויים מוצעים ביוטיוב מיוזיק, להלן כמה מההבדלים העיקריים של תוכניות החינם והתשלום.

 • פרסומות
 • הפעלה ברקע
 • הורדה והזרמה לא מקוונת
 • מצב אודיו בלבד
 • איכות שמע

פרסומות

תוכנית חינם

כצפוי, התוכנית החינמית של יוטיוב מיוזיק מגיעה עם מודעות כל כמה שירים. אלה בדרך כלל נעים בין 5 ל -30 שניות, אך אחרים יכולים להימשך עד 10 דקות. בניגוד לפלטפורמות אחרות, המודעות אינן מופיעות בתדירות גבוהה. כאשר הם עושים זאת, אתה מקבל לפחות את האפשרות לדלג עליה לאחר 5 שניות. כמו כן, לא תמצא מודעות באנר סטטיות בממשק האפליקציות לנייד ובמחשבים שולחניים.

תוכניות בתשלום

מאפשרות האזנה ללא פרסומות וללא הפרעות.

הפעלה ברקע

תוכנית חינם

ניתן לגשת לכל התכנים הקשורים למוזיקה שיש ליוטיוב מיוזיק להציע הן באפליקציה בנייד ובמחשב אישי אפילו בתוכנית החינמית. אתה יכול גם לנגן את המוסיקה איך שאתה רוצה, בין אם היא במצב ערבוב, בתור או ברשימת השמעה אישית. שתי האפליקציות גם אינן מגבילות את מספר השירים שמותר לדלג עליהם, וזה מדהים.

עם זאת, יש חסרון אחד זה באפליקציה לנייד. צריך לשמור על חלון האפליקציה פתוח כל הזמן מכיוון שאין תמיכה בהפעלה ברקע. ברגע שלוחצים על לחצן ההפעלה או מנסים לפתוח אפליקציה אחרת, המוזיקה מפסיקה.

תוכניות בתשלום

מאפשרות להשאיר את המוסיקה ברקע בכל מכשיר, בין אם הטלפון שלך במצב המתנה או אם אתה משתמש באפליקציה אחרת.

הורדה והזרמה לא מקוונת

תוכנית חינם

למרבה הצער, התוכנית החינמית של יוטיוב מיוזיק לא מגיעה עם האפשרות להוריד שירים או סרטונים להאזנה לא מקוונת. אז תצטרך חיבור WiFi או תוכנית אינטרנט בנייד אם אתה רוצה להמשיך להאזין למוסיקה בדרכים. זה יכול להכביד על תוכנית האינטרנט במיוחד אם מזרימים קליפים בנוסף למוסיקה.

תוכנית בתשלום

למנויי יוטיוב פרימיום יש אפשרות לא רק להוריד את השירים האהובים עליהם אלא גם קליפים. אפשר להוריד אלבומים שלמים ופלייליסטים בבת אחת, וזה מאוד נוח אם יש הרבה פלייליסטים שנבחרו אישית בספרייה.

יש גם הגדרה לשמירת הנתונים המאפשרת לך להקצות סוג חיבור (WiFi או נתונים ניידים) להורדות. ללא ספק מועיל בהפחתת העול על תוכנית האינטרנט בנייד.

מצב אודיו בלבד

תוכנית חינם

חלק מהשירים יהיו כברירת מחדל למצב וידאו (אם יש קליפ קיים) באפליקציה לנייד, בעוד שבאחרים כברירת מחדל במצב שיר בלבד. בתוכנית החינמית, לא ניתן לעבור בין שני המצבים האלה.

תוכנית בתשלום

מנויים באפליקציות סלולריות בתשלום, לעומת זאת, יקבלו את האפשרות לעבור בין מצב שיר למצב וידאו. תוכל גם לבחור לכבות את מצב הווידאו בהגדרות האפליקציה. הגדרה זו יכולה להיות מועילה. באפליקציית מחשב נייד אין אפשרות לעבור בין מצב שיר למצב אודיו. במקום זאת, סרטוני וידאו ממוקמים בקטע נפרד משלהם, שאליהם יכולים להגיע מנויים בחינם וגם בתשלום.

איכות שמע

תוכנית חינם

באפליקציית מחשב נייד, משתמשי תוכנית חינם מקבלים לכל היותר שתי הגדרות שמע שונות:

נמוך: 48kbps AAC
רגיל: 128kbps AAC (ברירת מחדל)

איכות האודיו כברירת מחדל היא נורמלית באפליקציה לנייד ואינה מציעה אפשרות אחרת.

תוכנית בתשלום

משתמשים בתשלום מקבלים הגדרת שמע גבוהה נוספת באפליקציית מחשב. עבור האפליקציה לנייד, משתמשים מקבלים את כל 4 רמות איכות השמע בכל הפלטפורמות. אז, בנוסף להגדרה נמוכה ונורמלית, מקבלים גם:

גבוהה: 256kbps AAC
תמיד גבוה: 256kbps AAC

ההבדל בין השניים הוא שהאחרון ישמור בעקביות על איכות שמע של 256kbps ללא קשר לחוזק החיבור לאינטרנט. לכן, אם מגדירים את ההגדרה תמיד גבוה על WiFi חלש סביר להניח שהחוויה תיהיה גרועה.

האםיוטיוב מיוזיק פרימיום שווה את זה?

זה מאוד תלוי מה מחפשים בחוויית האזנה למוסיקה.

עבור אנשים מסוימים, מוזיקה היא הכל. זה משהו שצריך לפנות לו זמן, ומשהו ליהנות ממנו בצורה הטובה ביותר ובאיכות הטובה ביותר האפשרית. אחרים פשוט רוצים להנות. יוטיוב מיוזיק פרימיום מתאים יותר עבור המאזין הפשוט.

הוא מיועד למאזין שמשתמש במוזיקה כהסחת דעת, או באמצעי להישאר ממוקד (או שפוי) בסביבה מלחיצה. מיועד למאזין שאינו בררן באיכות. הוא מיועד גם למי שנהנה לצפות בהופעות חיות וקליפים. וחשוב מכך, מיועד למאזין שמעריך את הנוחות של האזנה ללא הפרעות.

יוטיוב מיוזיק ביקורת - איכות השמע

על ידי מבט חטוף בהגדרות האודיו של יוטיוב מיוזיקמבינים שאיכות הסטרימינג אינה הטובה ביותר בשוק. אבל שוב, זה תלוי בסופו של דבר איזה מאזין מוזיקה אתה.

כדי לשים את הדברים בפרספקטיבה, קצב סיביות של 256kbps יכול להישמע די טוב למאזין הממוצע. טכנית, רוב האנשים אפילו לא יכולים להבחין בין רצועה של 128 kbps ו- 256 kbps. עוד יותר אם הם משתמשים בציוד שמע בינוני עד נמוך.

אבל מישהו עם אוזניים יותר מקצועיות סביר שלא יהיה מרוצה מהאיכות. וזה יודגש יותר אם ציוד השמע באיכות גבוהה.

כמה מהר המוסיקה נטענת?

הדבר המסובך בבדיקת זו שמלבד איכות השמע, יש להתחשב גם באיכות הווידאו. וליוטיוב מיוזיק יש מגוון רחב למדי של הגדרות איכות וידאו.

באופן כללי, עבור כל שעה של סטרימינג ביוטיוב מיוזיק, סרטון 1080p ורצועה של 256kbps תצרוך בסביבות 1.1GB ו- 75MB, בהתאמה. מספרים אלה יעלו או ירדו באופן טבעי כאשר תתאים את הגדרות איכות הווידאו והשמע.

בניסיונותינו בחרנו כמה שירים שהיו בהם קליפים נלווים והפעלנו אותם בהגדרות איכות מקסימליות – 256kbps ו- 2160p. עם מהירות אינטרנט הגונה של 90Mbps, עדיין לקח כמה שניות עד שחלק מהשירים נטענו והתחילו לנגן. אך ניתן להימנע מכך בקלות על ידי הורדת הגדרות האיכות או כיבוי מצב וידאו לחלוטין.

איך זה נשמע?

כפי שצוין קודם לכן, איכות הצליל הכללית של יוטיוב מיוזיק מספיק טובה. מאזינים שנהנים מכך שמוזיקה מלווה אותם בזמן העבודה, עושה שליחויות או בזמן אימון, סביר שלא ימצאו כל בעיה באיכות של 256kbps. אני יכול להיות קצת בררן עם המוזיקה, ולא מצאתי סיבה אמיתית לתלונה.

לעומת זאת, בהשוואה לשירותים אחרים, יוטיוב מיוזיק נחות יותר. כמעט כל שירות סטרימינג מתחרה בתשלום מספק לפחות 320kbps איכות שמע מרבית בתוכניות הפרימיום שלהם. גם התוכנית החינמית של יוטיוב מיוזיק של 128kbps נחותה מהתוכנית החינמית של ספוטיפיי המציעה עד 160kbps.

יוטיוב מיוזיק ביקורת - ספריית מוזיקה

מוזיקה

בשנת 2020, אמרו שיש ליוטיוב מיוזיק למעלה מ -60 מיליון שירים בספרייה שלהם. בפברואר 2021, מספר זה עלה ל -70 מיליון שירים רשמיים מחברות תקליטים. זה משתווה לפלטפורמות סטרימינג פופולריות אחרות.

בנוסף לרצועות מוזיקה רישמיות, יוטיוב מיוזיק גם לוקח תוכן מהצד שיתוף הווידיאו של הפלטפורמה. אבל האפליקציה מסתמכת על "אלגוריתם לסיווג מוזיקה" כדי לוודא שתוכן שאינו מוזיקה לא ימצא את דרכו לרשימות ההשמעה.

ניתן לגשת לעיקר ספריית התוכן של יוטיוב מיוזיק מהכפתור 'חקור', שתוכל למצוא בקלות בדף הראשי של האפליקציה. שם תמצא קטעים ייעודיים למהדורות חדשות, תרשימים, ומצבי רוח וז'אנרים.

בצד החיובי, אולי התכונה הטובה ביותר של האפליקציה היא האופן שבו היא משלבת הרבה תוכן שנוצר על ידי משתמשים. יש מספר בלתי נתפס של אמנים מוכשרים, לא חתומים, שמעלים את עבודותיהם לחשבונות היוטיוב שלהם, ויוטיוב מיוזיק מאפשר לך לגשת אליהם בקלות באופן שפלטפורמות סטרימינג אחרות אינן עושות זאת.

האפליקציה נהדרת גם למי שאוהב להאזין לגרסאות לא רשמיות של השירים האהובים עליהם, כמו קאברים או רמיקסים. מיותר לציין שזה די מגניב להיות מסוגל לגשת אליהם באפליקציה ולהוריד אותם כרשימת השמעה.

סרטונים

במחשבה ראשונה ניתן לחשוב שאפשרות הזרמת הוידיאו השירות סטרימינג למוזיקה מעט מיותר כיוון שהמטרה הינה להקשיב למוזיקה ולא צפייה בסרטונים וקליפים.

אך לאחר שביליתי מספר ימים בהתעסקות באפליקציה, אני חייב לומר שדעתי בנושא השתנתה לחלוטין. כפי שמתברר, זה נהדר להאזין לשירים האהובים עליך ולהיות מסוגל להיזכר בקליפים כחווייה אחת.

הופעות חיות

מנויים בחינם וגם בתשלום יכולים לגשת לאוסף ההופעות וההופעות החיות של יוטיוב מיוזיק. זוהי תכונה ייחודית לאפליקציה ואחת שלא ציפיתי ליהנות ממנה כל כך.
האוסף נרחב מכיוון שבאמת ניתנת גישה לכל הסרטונים הקשורים למוזיקה הזמינים באתר שיתוף הווידאו של יוטיוב. אתה יכול לבחור להאזין להופעות חיות במצב אודיו בלבד, לצפות בהן במחשב או במכשיר הנייד, או לקחת את זה צעד קדימה ולהעביר אותן לטלוויזיה החכמה.

אבל האיכות לא תמיד תהיה מעולה. ואם אתם משתמשי יוטיוב, אתם כבר יודע זאת. אז כן, תוכלו להיתקל בכמה קליפים איכותיים ויפים שנלקחו משידורי טלוויזיה או מתקליטור, אבל צפו לראות גם כמה קליפים באיכות ירודה

מה חסר

מכיוון שיוטיוב מיוזיק מוגבלת רק למוזיקה, היא אינה מציעה פודקאסטים, ספרי אודיו או תכניות רדיו בשידור חי בפלטפורמה. עבור פודקאסטים, יוטיוב מוזיקה מייעץ למשתמשים לפנות אל פודקאסטים של גוגל.

האלגוריתם 'סיווג מוזיקה' מעט מעורפל יותר עבור ספרי אודיו. למרות שאינם מתארחים רשמית ביוטיוב מוזיקה, חובבי ספרי אודיו עשויים להצליח עם כמה אוספים שהועלו על ידי משתמשים שאפשר לגשת אליהם באפליקציה.

יוטיוב מיוזיק ביקורת - קלות השימוש

הממשק של יוטיוב מיוזיק מזכיר את יוטיוב (ברור) ואת ספוטיפיי, ומי שיש לנו ניסיון עם השניים יתמצא בקלות באפליקציה. למשתמש חדש לגמרי באפליקציה, או מישהו לא טכנולוגי במיוחד עלול להרגיש תחילה שהממשק אינו אינטאטיבי מכיוון שכמה פונקציות מרכזיות נסתרות תחת חלקים ותפריטי משנה שונים.

לדוגמה, היעדר סרגל צד ניווט באפליקציית למחשב, בדומה לזה של אפל מיוזיק או בספוטיפיי עלול להיות חסר לחלק מהמשתמשים. היה נחמד להיות מסוגל לראות, לגשת ולערוך רשימות השמעה שיצרת באופן מיידי, כמו גם פונקציות אחרות.

לפלייליסטים אין גם פקדים אינטואיטיביים יותר. אם אתה רוצה להאזין לרשימת השמעה או אלבום במצב ערבוב, אתה יכול לצפות לקבל את אותו סדר הערבוב בכל פעם, ולפספס את מטרת הפונקציה. אין גם דרך למיין רשימת השמעה לפי שיר, אמן או אלבום בתוך רשימת ההשמעה. רשימות השירים והאלבומים בספרייה מוגבלות למיון לפי סדר אלפביתי או תאריך הוספה בלבד. אפילו משהו פשוט כמו כפתור הקודם קשה למצוא, כשהוא מופיע בפינת החלון, ליד כפתור מסך מלא.

פתיחת האפליקציה בשולחן העבודה ובנייד תעביר אותך למסך הבית , שיציג כמה אוספים מותאמות אישית, האמנים האהובים או הפעילות האחרונה והם משתנה בכל פעם. אם תגלול למטה, תמצא עוד רשימות השמעה מומלצות, מיקסים ועוד.

סרגל הניווט, המהווה את מרכז הניווט העיקרי, מכיל את הכרטיסיות בית, חקירה, ספרייה וחיפוש. ניתן למצוא זאת בחלק המרכזי העליון של אפליקציית שולחן העבודה ונגן האינטרנט, ולמטה באפליקציות לנייד וטאבלט. הכרטיסייה 'חקור', כפי שהוזכר קודם לכן, היא המקום שבו תמצא את כל התוכן ששמור ביוטיוב מיוזיק.

השמעת מוזיקה, הגדרת תורים, יצירת רשימות השמעה והורדת שירים ניתן לבצע באמצעות תכונת תפריט נפתח הפועלת בכל הפלטפורמות. ניתן פשוט ללחוץ לחיצה ימנית או ללחוץ לחיצה ארוכה על כל אלבום או עטיפת רשימת השמעה ולבצע כל אחת מהפונקציות שהוזכרו. זה עובד גם עבור שירים וסרטונים בודדים.

גילוי מוזיקה

יוטיוב מיוזיק ביצעה שיפורים רבים באלגוריתם גילוי המוסיקה ובדפי האמן, כאשר חשיבות רבה יותר מוקדשת להמלצות מותאמות אישית.

להלן כמה דרכים למצוא מנגינות חדשות ביוטיוב מיוזיק :

פונקציית 'חקור'

כפי שהוזכר קודם לכן, הלחצן 'חקור' היא המקום לגלות את כל מה שיש ליוטיוב מיוזיק להציע.

בחירת המהדורות החדשות לא רק מראה לך את השירים והאלבומים החדשים ביותר שיצאו, אלא נותן לך גם את הקליפים האחרונים.

בחירת תרשימים מראה לך אילו שירים, קליפים ואמנים נמצאים במגמה גלובלית בעולם. תוכל גם לבחור מתוך 57 טריטוריות שונות כדי לייעל את התוצאות לשווקי מוזיקה ספציפיים.

בחירת ז'אנרים יובילו אותך לאוסף הפלייליסטים שנאספו על ידי יוטיוב מיוזיק. הקטגוריות נראות במבט ראשון מוגבלות ופשטניות מדי, אך אכן יוביל אתכם למגוון רחב של תוצאות.

המלצות על רשימות השמעה

לכל רשימות ההשמעה שנוצרו, תמצא בחלק התחתון קטע המכיל שירים שהאלגוריתם בחר בהתבסס על התוכן של אותה רשימת השמעה.

באפליקציית שולחן העבודה, זה יוצא כפלייליסטים קשורים ומכיל מבחר רשימות השמעה דומות שנעשו על ידי יוטיוב מיוזיק או שהועלו על ידי משתמשים אחרים. באפליקציה לנייד, זה מוצג כהצעות וכולל שירים בודדים מאותו ז'אנר כמו אלה שכבר נמצאים ברשימת ההשמעה שלך. יש גם כפתור שימושי המאפשר להוסיף במהירות כל המלצה חדשה לרשימת ההשמעה.

מיקסים עבורך

דרך מצוינת נוספת להרחיב את ספריית המוסיקה היא בעזרת הבחירה ב'מיקס עבורך'. כאן תמצאו רשימות השמעה שנאספו על סמך מוזיקה שאהבתם, אמנים שעקבתם אחריהם, וז'אנרים שאתם מבלים הרבה זמן בהאזנה.

Discover Mix מכיל 50 שירים של אמנים שאולי לא שמעתם עליהם ומתעדכן מדי שבוע. וגם כולל מוזיקה חדשה של אמנים שאתה עוקב אחריהם ואמנים אהובים על ידי משתמשים אחרים עם טעם דומה לשלך. רשימת ההשמעה My Mix נותנת לך מבחר שירים המבוססים על ז'אנר ספציפי שאתם אוהבים, בעוד שבחירת "סופרמיקס"  משלב את כולם ברשימת השמעה גדולה המורכבת ממאה רצועות.

קהילה

אין כרגע דרך אחרת לתקשר עם משתמשים אחרים בפלטפורמה באותו אופן שאתה יכול ביוטיוב עצמה. ואף על פי שזו לא תכונה הכרחית לגמרי, עדיין נחמד להיות מסוגל ליהנות ממוזיקה עם חברים. תכונת הפלייליסטים השיתופיים של יוטיוב מיוזיק, אם כי עדיין חדשה יחסית, מאפשרת זאת.

כל שעליך לעשות הוא ליצור רשימת השמעה, ללחוץ על שיתוף ולוודא שהמחוונים לשתי האפשרויות הראשונות מופעלים. לאחר מכן תוכל להזמין את החברים שלך על ידי שיתוף הקישור המצוין בתיבה.

אם אתה מחפש מידע ספציפי, סיוע טכני או שאתה רק רוצה לשוחח מוזיקה עם אנשים בעלי דעות דומות, העזרה של יוטיוב מיוזיק זמינה גם כן.

מילים לשירים

מילות השיר מהוות תוספת אחרונה לממשק המשתמש של יוטיוב מיוזיק, ומבורכת ביותר למי שאוהב לשיר או להתעמק במשמעות השיר. האפליקציה מקבלת את המילים שלהם מ- LyricFind, אותה חברה שגוגל שיתפה איתה פעולה לתוצאות המילים של גוגל מיוזיק וחיפוש גוגל.

ניתן לגשת למילות השיר בכל פלטפורמות המוסיקה של יוטיוב. אין פונקציית גלילה אוטומטית למילים, כך שצריך לגלול ידנית.

באפליקציית שולחן העבודה, פשוט פותחים את החלון 'מנגן כעת' ולחץ על מילים מימין לתור השירים. לנייד, הלחצן מילים ממוקם בחלק המרכזי התחתון של חלון מנגן כעת, וצריך רק להחליק למעלה כדי להציג את המילים. בטאבלטים, פשוט הקש על כפתור המידע (עיגול שבתוכו האות "i") הממוקם משמאל לכותרת השיר בחלון המנגן כעת.

הורדות חכמות

יוטיוב מיוזיק אינו מאפשר למשתמשים להוריד שירים מרובים באופן ידני. המשמעות היא שאם רוצים להוריד כמה שירים יחד יש לעשות זאת על ידי בחירת כל שיר בנפרד. ולמען האמת, למי יש את הזמן לזה?

עם זאת, הם מציעים למשתמשים אפשרות נוספת בשם הורדות חכמות. תכונה זו מורידה אוטומטית את הרצועות או האלבומים ששמעתם הכי הרבה לרשימות שמעה קטנות ומסודרות, מוכנות להזרמה לא מקוונת.

כדי להפעיל זאת, הקש על ספרייה בסרגל הניווט בתחתית המסך. בחר הורדות ולאחר מכן הקש על סמל גלגל השיניים בחלק הימני העליון של המסך. הוא יפתח את חלון הספרייה וההורדות, שבו תוכל להפעיל הורדות חכמות.

מכאן תוכל גם לבחור:

 • להוריד מוזיקה דרך WiFi בלבד
 • היכן לשמור את השירים שלך
 • באיזו איכות להוריד שירים
 • הגדר גבולות לגבי מספר השירים שאתה יכול להוריד בכל פעם

לאחר שהפעלת הורדות חכמות, השירים יתחילו לרדת ויופיעו בקטע הורדות בספרייה שלך. מספר הפלייליסטים שיופיעו יתאים למספר השירים שציינת בהגדרות. הורדות חכמות זמינות רק לאפליקציות סלולריות וטאבלטים.

הפעל קבצים המאוחסנים מקומית

הפעלת קבצי מוזיקה מאוחסנים מקומית מהטלפון היא פשוטה מאוד. כל שעליכם לעשות הוא להיכנס לספרייה, לבחור באלבומים, שירים או אמנים. לאחר מכן תראו את המוזיקה ששמרתם באמצעות האפליקציה, וכרטיסייה נפרדת בשם 'קבצים במכשיר'  לכל המוסיקה השמורה בטלפון שלך.

יוטיוב מיוזיק ביקורת - סיכום

אני מודה שאני יותר משתמש באפל מיוזיק. אבל אחרי שהקדשתי קצת זמן להכיר את הפריטים והפריטים של יוטיוב מיוזיק, אני בהחלט רואה את המשיכה והפוטנציאל.

מנקודת מבט ביקורתית, המראה הכללי של האפליקציה אינו אסתטי כפי שהוא יכול להיות, וממשק המשתמש הוא מגושם במקרה הטוב. וקצת מציקה העובדה שאמנים שאני עוקב אחריהם ביוטיוב מיוזיק מופיעים גם ברשימת המנויים שלי בחשבון היוטיוב הרגיל שלי. האם זה יותר מדי לבקש לשמור אותם בנפרד?

מלבד אותם חסרונות קלים, הצעת התוכן של יוטיוב מיוזיק מרתקת. ביליתי לא מעט שעות בזיכרונות כשצפיתי בקליפים ישנים שהזכירו לי את ימיו הטובים של MTV.

נהניתי מלצפות בהופעות מבלי להחליף אפליקציות. בנוסף, התענגתי גם על הידע שאוכל לגשת לכל רשימות ההשמעה שלי ביוטיוב המורכבות גם מרמיקסים וקברים שנוצרו על ידי משתמשים באופן שפשוט לא אוכל לבצע בפלטפורמה אחרת.

יש גם הרבה פונקציות מסודרות ואינטואיטיביות (כמו הורדות חכמות ויכולת האזנה לקבצים מקומיים) שגורמות לתחושה שהאפליקציה נועדה באמת לתת לך את חווית המוסיקה המקיפה ביותר.