ספוטיפיי להורדה לסמארטפון או לכל מערכת הפעלה למחשב

ספוטיפיי להורדה

איך להוריד ספוטיפיי

כאשר אתה רוצה לשמוע מוזיקה, ספוטיפיי הינה בחירה מעולה, אם אתה מנצל את גרסה החינמית או משלם למנוי פרימיום. חפשת ספוטיפיי להורדה? אתה בטוח שהורדת את כל הגרסאות שאתה צריך?

ספוטיספיי כמובן זמינה כאפליקציית סמארטפון ולכן כל המוזיקה המעודפת עליך והפודקסטים שלך יהיו איתך בכל מקום שאליו תלך. אך יש גם גרסה לדסקטופ כך שהמוזיקה לא תופסק כאשר אתה על המחשב.

כתבנו פה מדריך קצר להסביר איך להוריד ספוטיפיי לאייפון, לאנדרואיד, ולכל מערכת הפעלה למחשב שאתה עשוי להשתמש. בנוסף ננסה לעזור לך להחליט האם הגרסה החינמית מספיקה לך או שמומלץ לך לשדרג לספוטיפיי פרימיום.

מומלץ לקרוא את המאמר ספוטיפיי פרימיום או ספוטיפיי חינם.

איפה למצוא ספוטיפיי להורדה

ספוטיפיי להורדה לסמארטפון

רוב הסיכויים שתרצה להוריד ספוטיפיי לסמארטפון שלך, כאשר יש לך את האפליקצייה לנייד תוכל לשמוע מוזיקה בכל מקום (רק תוודא שיש לך חבילת אינטרנט גדולה או ללא מגבלה).

אפליקציית ספוטיפיי לאנדרואיד: Google Play

אפליקציית ספוטיפיי לאייפון: App Store.

ספוטיפיי להורדה למחשב

אבל מה אם אתה משתמש בלפטופ או מחשב? תמיד תוכל להשתמש בגרסת הדפדפן אך הורדת אפליקציית דסקטופ תספק חווית משתמש הרבה יותר טובה.

לספוטיפיי יש דף הורדות באתר שלהם, שם תוכל למצוא גרסאות הורדה למערכת הפעלה של אפל MacOS, ווינדוס Windows ולינוקס Linux.

מה אפשר לעשות עם ספוטיפיי?

ספוטיפיי הינה שירות תוכן להזרמת מוזיקה מתוך ספרייה של מעל 50 מיליון שירים. בשנים האחרונות ספוטיפיי הוסיפו ספריית פודקסטים מובנית וכן ספרי אודיו.

אם פרסומות לא מפריעות לך תוכל להשתמש בגרסה החינמית של ספוטיפיי, בתנאי שיש לך חיבור לאינטרנט. בגרסה החינמית לא ניתן לשמור שירים על המכשיר לשמיעה ללא חיבור אינטרנט. אם אתה בכל זאת רוצה גישה לשירים גם כאין לך אינטרנט יהיה עליך לשלם מנוי חודשי של ספוטיפיי פרימיום במחיר של 19.90 ₪.

יש סיבות נוספות להרשם למנוי החודש. אומנים יכולים לבחור לאפשר גישה לשירים שלהם רק למנוים למשך שבועיים. בנוסף משתמשי פרימיום יכולים לדלג על שירים ללא מגבלה בניגוד לגרסה החינמית שמוגבלת ל-6 קפיצות בשעה.

סופטיפיי הוסיפו מילים לשירים (בעיקר בלועזית) גם לאפליקציה בנייד וגם לגרסאות המחשב.

ספוטיפיי מחפשת באופן קבוע דרכים לאתגר את המתחרים כגון אפל מיוזיק שגם זמין באותו מחיר של 19.90 ₪.